hava Hafif Kar
DOLAR 19,0253 % % 0.09
EURO 20,4035 % % 0.22
GRAM ALTIN 1.211,06 % % 0,12
ÇEYREK A. 1.980,08 % % 0,12
BITCOIN 544.073 % 0.977
SON DAKİKAGoogle News

Demirgil: TSO’da Çok iddaalı Bir Meclis Üyesi Olacağım

Son Güncelleme :

24 Ekim 2017 - 20:36

Demirgil: TSO’da Çok iddaalı Bir Meclis Üyesi Olacağım

Demirgil, TSO’da da çok iddaalı bir Meclis üyesi olacağım dedi. Tüccarın ve esnafın sıkıntısının birbirine benzediğini söyleyen Demirgil, “Sivas’ta ticaret bir tarafta esnaf ve sanatkâr diğer tarafta tüccar. Bir insanın iki ayağı gibi biri aksadığı zaman diğeri de aksar.

8 yıldır ben tüccarın kısmının aksadığını gördüm. Aksayan kısmın aksamasını önlemek içinde tüccar arkadaşlarımız ricası ile Ticaret Sanayi Odasında da olmam gerektiğini söylediler.

Bende Sivas’a esnafa ve tüccara hizmet etmekten kaçmam. 16 komiteden Sivas tüccarına faydalı olmak için aday oldum. Seçildikten sonra yapılacak çok iş var. Tüccarın ve esnafın sıkıntısı hemen hemen birbirine benziyor ama bazı farklılıklarda var” dedi.

Ticaret ve Sanayi Odası meclisine girdiğinde yapacağı çok işi olduğunu belirten Demirgil, “Her zaman Sivaslı esnafın ve tüccarın yanında olmaya devam edeceğim. Hiçbir zaman küçük hesapların peşine düşmedim.

Ticaret ve Sanayi Odası seçimlerinde aday olduğumu açıkladıktan sonra ilçelerden telefon açarak ne yapabiliriz sizin için diyorlar. Çünkü ortada bir başarı var. 8 yıldır yaptıklarımız Ticaret ve Sanayi Odasında yapacaklarımızın teminatıdır.

TSO’da Çok iddaalı Bir Meclis Üyesi Olacağım

Ben Ticaret ve Sanayi Odasında çok iddialı bir meclis üyesi olacağıma inanıyorum” şeklinde konuştu.

YORUM ALANI

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.