Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler

BU ALANA GÜNLÜK 50 TL'DEN SİZDE REKLAM VERİRSENİZ SİZİ DE GÜNLÜK 100.000 KİŞİ GÖRÜR - ARAYIN : 0544 433 15 55

CHP Sivas İl Başkanı Yılmaz Coşkun Yeniden Adayım Dedi!

CHP Sivas İl Başkanı Yılmaz Coşkun Yeniden Adayım Dedi!
19 Ocak 2020 - 18:26

CHP Sivas İl Başkanlığı mevcut İl Başkanı Yılmaz Coşkun bugün düzenlenen toplantı ile tekrar adaylığını açıkladı.

CHP Sivas İl Başkanı Yılmaz Coşkun Yeniden Adayım Dedi!

Geçtiğimiz günlerde göreve seçilen CHP Sivas Merkez İlçe Başkanı Celal Abbas Aslan ile de son derece uyum içinde çalışan Coşkun’un yeniden adaylığı partide sevinç oluşturdu.

CHP Sivas İl Başkanlığı için 02 Şubat 2020 günü yapılacak olan İl Başkanlığı seçiminde Coşkun’un dışında bir aday çıkması beklenmiyor. Coşkun dışında aday çıkacak olsa dahi geçtiğimiz aylarda seçimleri yapılan delegelerin Coşkun üzerinde mutabık kalacağı düşünülüyor.

Ayrıca CHP Sivas Milletvekili Ulaş Karasu ile de uyumlu şekilde çalışan Yılmaz Coşkun’un yeni dönemde İl Başkanı olarak görevine devam edecek olması da CHP açısından olumlu bir gelişme olarak değerlendiriliyor.

Bugünki basın açıklmasına katılan Karasu ise “2 Şubat Pazar günü yapılacak Sivas İl Kongremizde Başkan adayı olacak olan Yılmaz Coşkun’un adaylık açıklamasına eşim Nilay Karasu ile katıldık. Kendisine çıktığı yolda başarılar diliyoruz.” paylaşımı ile Yılmaz ile olan uyumunu ortaya koyuyor.

Büyük Sivas Haber


buyuksivas.com "Basın Meslek İlkelerine" Uyar. AA ve İHA Abonesidir. Telefon : 0346 221 00 60 WhatsApp : 0555 898 15 58 - [email protected]