SON DAKİKA

Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler

Zara İlçesinde Cadde ve Kaldırım Yenileme Çalışmaları Yapılıyor

Zara İlçesinde Cadde ve Kaldırım Yenileme Çalışmaları Yapılıyor
Bu haber 16 Ağustos 2018 - 11:49 'de eklendi

Sivas’ın Zara ilçesinde cadde ve kaldırım yenileme çalışmaları yapılıyor.

Zara İlçesinde Cadde ve Kaldırım Yenileme Çalışmaları Yapılıyor

Zara Belediyesi tarafından Reşitpaşa Caddesi altyapı ve kaldırım yenileme çalışmaları ile bağlantı yolları kilit parke çalışmalarının yapımına başlandı.

Konu ile ilgili açıklama yapan Belediye Başkanı Sayıt Ahmet Pala, “Doğalgaz çalışmaları nedeniyle uzun zaman halkımız mağdur durumda kaldı. Reşitpaşa Caddemiz için altyapı ve üst yapı çalışmalarına başladık. Yağmur suyu tahliye hattını, asbestli içme suyu boru hattını da yenilediğimiz Reşitpaşa caddemizde şu an asfalt ve kaldırım sökme faaliyetlerimiz devam ediyor.” diye konuştu.

Vatandaşların çilesi durumundaki yolun inşaatı tamamlandığında Zara’ya yakışır bir cadde olacağını ifade eden Başkan Pala, şöyle konuştu:

“Sıcak asfalt, kaldırım yenileme ve aydınlatma faaliyetlerimizin yakın zamanda tamamlanması ile Reşitpaşa Caddesi ilçemizin en güzel caddesi olacaktır. Şu an caddelerimizin bağlantı yolları, sokakları da kilit parke taşı ile döşenmektedir. Deforme olan, doğal gaz için sökülüp yeniden yerine konulan kilit parkelerimizin tamamı yenilenmektedir. Çevremize verdiğimiz geçici rahatsızlık için de vatandaşlarımızdan özür diliyorum, hoşgörülerine sığınıyorum.” (AA)

Büyük Sivas Haber

FACEBOOK HESABINLA YORUM YAP! ("Facebook'ta da paylaş" ı İşaretlemeyi Unutma! Yazılan yorumlardan yazarları sorumludur!)
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER