Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler

Zara İlçesinde Cadde ve Kaldırım Yenileme Çalışmaları Yapılıyor

Zara İlçesinde Cadde ve Kaldırım Yenileme Çalışmaları Yapılıyor
460
16 Ağustos 2018 - 11:49

Sivas’ın Zara ilçesinde cadde ve kaldırım yenileme çalışmaları yapılıyor.

Zara İlçesinde Cadde ve Kaldırım Yenileme Çalışmaları Yapılıyor

Zara Belediyesi tarafından Reşitpaşa Caddesi altyapı ve kaldırım yenileme çalışmaları ile bağlantı yolları kilit parke çalışmalarının yapımına başlandı.

Konu ile ilgili açıklama yapan Belediye Başkanı Sayıt Ahmet Pala, “Doğalgaz çalışmaları nedeniyle uzun zaman halkımız mağdur durumda kaldı. Reşitpaşa Caddemiz için altyapı ve üst yapı çalışmalarına başladık. Yağmur suyu tahliye hattını, asbestli içme suyu boru hattını da yenilediğimiz Reşitpaşa caddemizde şu an asfalt ve kaldırım sökme faaliyetlerimiz devam ediyor.” diye konuştu.

Vatandaşların çilesi durumundaki yolun inşaatı tamamlandığında Zara’ya yakışır bir cadde olacağını ifade eden Başkan Pala, şöyle konuştu:

“Sıcak asfalt, kaldırım yenileme ve aydınlatma faaliyetlerimizin yakın zamanda tamamlanması ile Reşitpaşa Caddesi ilçemizin en güzel caddesi olacaktır. Şu an caddelerimizin bağlantı yolları, sokakları da kilit parke taşı ile döşenmektedir. Deforme olan, doğal gaz için sökülüp yeniden yerine konulan kilit parkelerimizin tamamı yenilenmektedir. Çevremize verdiğimiz geçici rahatsızlık için de vatandaşlarımızdan özür diliyorum, hoşgörülerine sığınıyorum.” (AA)

Büyük Sivas Haber


Sivas Belediyesi Çalışmalarından Memnun musunuz?

Sivas Belediyesi Çalışmalarından Memnun musunuz?

  • Evet --> 17
  • Hayır --> 72
  • Karasızım --> 6
  • Fikrim Yok --> 7
Gönder
Sonuçlar

buyuksivas.com "Basın Meslek İlkelerine" Uyar. AA ve İHA Abonesidir. Telefon : 0346 221 00 60 WhatsApp : 0555 898 15 58