hava -2° Hafif Kar/Rüzgârlı
DOLAR 19,1391 % % 0.11
EURO 20,7775 % % 0.17
GRAM ALTIN 1.207,86 % % -0,45
ÇEYREK A. 1.974,84 % % -0,45
BITCOIN 28.391,26 % 5.504
SON DAKİKA
Google News

Gaziantep Valisi Davut Gül’den Sivas’a ve Büyük Sivas’a Destek Sürüyor!

Son Güncelleme :

30 Mayıs 2019 - 13:45

Gaziantep Valisi Davut Gül’den Sivas’a ve Büyük Sivas’a Destek Sürüyor!

Sivas’ta görev yaptığı süre içerisinde Sivas ve Sivaslının her türlü problemiyle samimi olarak ilgilenen ve Büyük Sivas Medya Grubu ile de oldukça uyumlu olarak Sivas için çalışan Gaziantep Valisi Davut Gül’den, Sivas’a ve Büyük Sivas’a destek sürüyor.

Gaziantep Valisi Davut Gül’den Sivas’a ve Büyük Sivas’a Destek Sürüyor!

Sosyal medya hesaplarımızdan Twitter üzerinden yazdığımız “Sivas ve Sivaslı için bizlere destek olun” mesajına, Gaziantep’den kayıtsız kalmayarak destek olan Vali Davut Gül’e bu vesile ile tekrar hizmetleri ve destekleri için teşekkür ediyoruz.

Gittiği Gaziantep’te de en az Sivas’ta ki kadar sevilen sayılan Davut Gül’ün önümüzdeki yıllarda İstanbul, Ankara yada İzmir gibi daha büyük illerde Vali olarak görev yapacak olmasından da şüphe duymuyoruz.

Haberimizi de her zaman ki gibi kendi tarzımızla bitiriyoruz “bu kadar çok çalışmanın sonu iyi değil yenge… Olan İsmet’e olacak…”

DİK NOT: Sosyal medyada bizleri takip eden Sivas’ta ki üst düzey siyasilerimizden, bürokratlarımızdan, akademisyenlerimizden vb. bu desteği henüz görmemiş olduğumuzun da bilinmesini istedik. Muhtemelen görmediler. Taa Gaziantep’den gören Sn Valimiz gibi muhtemelen sosyal medyayı henüz aktif kullanıyorlar.

 

 
YORUM ALANI

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.