DOLAR 32,3607 % 0.17
EURO 34,4602 % -0.71
STERLIN 40,3340 % -0.67
FRANG 35,3962 % -0.32
ALTIN 2.438,65 % -0,91
BITCOIN 2.267.437 -2.295

Yoğun Bakımdan Çıktı Kocasıyla Annesinin Evlendiğini Öğrendi

Yayınlanma Tarihi : Google News
Yoğun Bakımdan Çıktı Kocasıyla Annesinin Evlendiğini Öğrendi

Geçirdiği felç sonrası 78 gün yoğun bakımda kalan genç kadın, yoğun bakımdan çıkınca kocasının annesiyle evlendiğini öğrenerek hayatının şokunu yaşadı.

Yoğun Bakımdan Çıktı Kocasıyla Annesinin Evlendiğini Öğrendi

Akıllara durgunluk veren olay Brezilya’da meydana geldi.

Obezite tedavisi için ameliyat olduktan sonra felç olan Kamylla Wanessa Cordeiro de Melo, 78 gün boyunca hastanede kaldı.

Hastanede kaldığı sürede annesi ile kocası arasında bir ilişki başladı.

78 GÜN KOMADA KALDI, ÇIKTIĞINDA ANNESİYLE KOCASININ İLİŞKİSİ OLDUĞUNU ÖĞRENDİ

Konuyla iligili konuşan Kamylla, “Ergenliğimden beri annem benimle yarış içinde. Benden yalnızca 20 yaş büyük ve her zaman giysilerin kendisinde daha çok yakıştığını, yaptığı yemeklerin benimkinden daha güzel olduğunu söylerdi. Ne yaparsam yapayım, asla yeterince iyi değildim. 25 yaşına geldiğimde benden 10 yaş büyük birine aşık oldum ve 2013’te evlendik. Ertesi sene zor bir hamileliğin ardından şimdi 6 yaşında olan oğlumu doğurdum” dedi.

2017’de hormonlarının dengelenmesi için ameliyat olan Kamylla “Bu dönemde annem eşime yardım etmek ve o zaman 4 yaşında olan oğluma bakmak için evimize taşındı. Babam ve erkek kardeşim kendi evlerinde kalmıştı. Hastanede geçirdiğim sürede eski sevgilimin iki kez ziyaretime geldiğini, anneminse hiç gelmediğini öğrendim” şeklinde konuştu.

“ANNEMİ ARAYIP SORDUM, DUYDUKLARIMA İNANAMADIM”

Babası ise Kamylla’yı hastaneden çıkarmak için geldiğinde, kızına annesinin sadakatsizliklerini anlattı.

Yaşananları hayatındaki en büyük acı olarak nitelendiren Kamylla “Babam lafı fazla uzatmadan annemin kocamla bir ilişkisi olduğunu söyledi. Yaşadığım hayal kırıklığı çok büyüktü. Annemi aradım, hastaneden çıktığımı söyledim ve ‘birlikte olduğunuz doğru mu?’ diye sordum. ‘Evet birlikteyiz ve mutluyuz’ dedi. Duyduklarıma inanamadım” ifadelerini kullandı.

“İLİŞKİLERİNİN YIL DÖNÜMLERİNİ KUTLAYACAKLARINI ÖĞRENDİM”

Oğlunun babasını ve büyükannesini düzenli olarak gördüğünü söyleyen Kamylla, şöyle devam etti:

“Oğlum, mahkeme kararıyla haftada birkaç günü babasıyla geçiriyor. Oğlumun bu zarar verici ve zehirli ilişkiye tanık olmasına izin vermekle yükümlüyüm. Geçenlerde, annemle eski eşimin 2 Mart’ta ilişkilerinin yıl dönümlerini kutlayacaklarını öğrendim.”-ensonhaber

Büyük Sivas Haber

 


YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.