Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler


BU ALANA GÜNLÜK 50 TL'DEN SİZDE REKLAM VERİRSENİZ SİZİ DE GÜNLÜK 100.000 KİŞİ GÖRÜR - ARAYIN : 0544 433 15 55

Başkan Hakan Demirgil Sivasspor’a Başarılar Diledi

Başkan Hakan Demirgil Sivasspor’a Başarılar Diledi
Fatmanur Akkişi
Fatmanur Akkişi( [email protected] )
08 Eylül 2020 - 12:34

2020-2021 futbol sezonunun ilk maçında 12 Eylül Cumartesi günü Aytemiz Alanyaspor ile karşılaşacak olan Demir Grup Sivasspor’a Sivas Tesviyeciler, Madeni ve Oto Sanatkarları Esnaf Odası Başkanı Hakan Demirgil başarılar diledi.

Başkan Hakan Demirgil Sivasspor’a Başarılar Diledi

Bir mesaj yayınlayan Sivas Tesviyeciler, Madeni ve Oto Sanatkarları Esnaf Odası Başkanı Hakan Demirgil; yeni futbol sezonu, dostluğun, kardeşliğin, fair play’in öne çıktığı, güzelliklerin yaşanacağı keyifli bir futbol sezonu olmasını diledi.

ŞAMPİYONLUK YİĞİDOLARA YAKIŞIR

Başkan Hakan Demirgil, mesajında, geçen sezon şampiyonluğun kıl payı kaçırıldığını hatırlattı.

Başkan Hakan Demirgil, “Yeni sezonda, Sivasspor’un hem Süper Lig’de hem de UEFA’da ülkemizi ve Sivas’ı en iyi şekilde temsil edeceğine inancımız tamdır” dedi.

Başkan Hakan Demirgil mesajında şu görüşlere yer verdi:
“Sezon sonunda şampiyonluk kupasını kadim kentimize gelmesi en büyük temennimiz. Şehrimizin gururu ve gözbebeği olan kırmızı beyazlı ekibimize güveniyoruz. Önceki sezonlarda olduğu gibi bu sezonda da Sivassporumuzun yine zirve yarışını sürdüreceğini ve şampiyonluk kupasını Sivas’ımıza getireceğine inanıyoruz.

Pandemi sürecinde ilk yarı seyircisiz oynanacak.. Ancak başta esnafımız olmak üzere, Sivas halkının, vefakar cefakar Sivasspor sevdalılarının, taraftarlarının, yiğidolarımızın gönlü, kalbi maddi manevi desteği her zaman hep birlikte stadla Sivasspor için çarpacak. Tribünde olamasak da gönüllerimiz onların yanında olacak.”

SİVASSPOR ŞEHRİN MARKA DEĞERİDİR

Sivasspor’un bu sezon tecrübeli oyunculardan kurulu olduğunu belirten Başkan Hakan Demirgil, Sivasspor’un başarısında her zaman büyük katkısı ve emeği olan başta Kulüp Başkanı Mecnun Otyakmaz, yönetim kurulu ve teknik heyetin gayretleriyle; özlenen başarıların yeniden kazanılacağına yürekten inandığını belirtti. Yeni sezonun tüm takımlara ve şehrin marka değeri Sivasspor’a hayırlı olmasını dileyen Demirgil, Bu zorlu ve uzun lig maratonunda iyi günde, kötü günde Sivasspor’un başarısı için her daim maddi manevi hiç bir destekten kaçınmayan taraftarın gönlünde taht kuran Sayın Valimiz Salih Ayhan’a, Belediye Başkanımız Hilmi Bilgin’e Sivasspor ve Türk sporu adına teşekkür ederim. Demirgil, İlk maçta Aytemiz Alanyaspor karşısında Sivasspor’a başarılar diledi. “Yeni sezonda esnaf olarak yanınızdayız” mesajı verdi.

Büyük Sivas Haber


buyuksivas.com "Basın Meslek İlkelerine" Uyar. AA ve İHA Abonesidir. Telefon : 0346 221 00 60 WhatsApp : 0555 898 15 58 - [email protected]