REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.


ARAYIN 05444331555

Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler


BU ALANA GÜNLÜK 50 TL'DEN SİZDE REKLAM VERİRSENİZ SİZİ DE GÜNLÜK 100.000 KİŞİ GÖRÜR - ARAYIN : 0544 433 15 55

Sivas İl Genel Meclisinden Azerbaycan’a destek

Sivas İl Genel Meclisinden Azerbaycan’a destek
Fatmanur Akkişi
Fatmanur Akkişi( [email protected] )
05 Ekim 2020 - 15:42

Sivas İl Genel Meclisi, Ekim ayı toplantıları için bir araya geldi.

Sivas İl Genel Meclisinden Azerbaycan’a destek

Ekim ayı oturumlarının ilki, Sivas İl Genel Meclis Başkanı Hakan Akkaş başkanlığında Meclis Toplantı Salonunda gerçekleştirildi.
Meclisin ilk oturumu, divan kâtip üyeleri Arzu Polat ve Süruri Koçali tarafından Eylül ayı il genel meclisi karar özetleri ile il encümeni karar özetlerinin okunması ile başladı.

Hafta boyunca devam edecek olan birleşimlerin açılış konuşmasını yapan İl Genel Meclisi Başkanı Hakan Akkaş, Azerbaycan’a Ermenistan tarafından yapılan saldırıyı kınayarak, “Çoluk çocuk yaşlı sivil demeden bu yapılan saldırıda şehit olan insanlarımıza ve can Azerbaycan’ımıza Allah’tan rahmet diliyoruz. Can Azerbaycan’ın dün olduğu gibi bugün de yarında yanında olduğumuzu, maddi manevi bedenimizle oradaki soydaşlarımızın Sivas İl Genel Meclisi olarak da yanlarında olduğumuzu yüksek bir sesle yenileyerek ifade ediyoruz” dedi.

Toplantıya konuk olarak katılan Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Sivas İl Müdürü Harun Tan, Sivas il genelinde sosyal hizmetler alanında yapılan çalışmalar ve yürütülen projeler hakkında sunum gerçekleştirdi.

İl Genel Meclisi Ekim ayı toplantılarında, İmar ve Bayındırlık Komisyonuna, Eğitim, Kültür ve Sosyal Hizmetler Komisyonuna, Çevre ve Sağlık Komisyonuna, İçişleri Komisyonuna, Gençlik ve Spor Komisyonuna, Tarım ve Orman Komisyonuna, Hukuk Komisyonuna, Plan ve Bütçe Komisyonuna ve Araştırma ve İnceleme Komisyonuna havale edilen konuları da görüşerek karara bağlayacak.(İHA)

Büyük Sivas Haber

buyuksivas.com "Basın Meslek İlkelerine" Uyar. AA ve İHA Abonesidir. Telefon : 0346 221 00 60 WhatsApp : 0555 898 15 58 - [email protected]