Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler

Doğan Ürgüp Başkan Sami Aydın’ı Makamında Ziyaret Etti

Doğan Ürgüp Başkan Sami Aydın’ı Makamında Ziyaret Etti
214
20 Mart 2019 - 15:22

Büyük Birlik Partisi Sivas Belediye Başkanı Adayı Doğan Ürgüp, 31 Mart’ta görevi sona erecek olan Sivas Belediye Başkanı Sami Aydın’ı makamında ziyaret etti.

Doğan Ürgüp Başkan Sami Aydın’ı Makamında Ziyaret Etti

Büyük Birlik Partisi Sivas Belediye Başkanı Adayı Doğan Ürgüp seçim çalışmaları kapsamında Sami Aydın’ı ziyaret ederek yaptığı hizmetlerinden dolayı teşekkür etti.

Doğan Ürgüp ziyareti sırasında “31 Mart akşamı önce Allah’ın izni sonra da halkımızın  takdiri doğrultusunda Belediye Başkanlığına seçilirsem size devrettiğimiz görevi tekrar sizden devralırız ve hizmetlerimize devam ederiz. Görevde olduğunuz süreçte yapmış olduğunuz ama yarım kalan projelerinizi tamamlayacağımdan şüpheniz olmasın. Halkımız her şeyin en iyisine layık ve sizde halkımıza en iyi hizmeti sunmaya çalıştınız o nedenle verdiğiniz hizmetlerden dolayı size teşekkür ederim. “dedi.

Başkan Sami Aydın ziyaretinden dolayı Ürgüp’e teşekkür etti. Aydın “Halkımızın takdiri ne olursa olsun önemli olan memlekettir, çıktığınız yolda başarılar dilerim” dedi.

BBP Sivas Belediye Başkanı Adayı Doğan Ürgüp daha sonra belediye personelini ziyaret etti. Ürgüp “Daha önce beraber çalıştık. Ben size amirlikten öte ağabeylik yapmaya çalıştım. Yeniden görev verilirse yine amiriniz değil ağabeyiniz olarak çalışacağım. Belediyeyi ve belediyeciliği biliyorum. Sizlerle birlikte şehrimizin gelişimi için yine çalışacağız.” şeklinde konuştu.

Büyük Sivas Haber


Sivas Belediyesi Çalışmalarından Memnun musunuz?

Sivas Belediyesi Çalışmalarından Memnun musunuz?

  • Evet --> 23
  • Hayır --> 84
  • Karasızım --> 6
  • Fikrim Yok --> 8
Gönder
Sonuçlar

buyuksivas.com "Basın Meslek İlkelerine" Uyar. AA ve İHA Abonesidir. Telefon : 0346 221 00 60 WhatsApp : 0555 898 15 58