hava
DOLAR %
EURO %
GRAM ALTIN %
ÇEYREK A. %
BITCOIN %
SON DAKİKA

Google News

AÖF’Den Önemli Uyarı!

Son Güncelleme :

23 Şubat 2017 - 11:01

AÖF’Den Önemli Uyarı!

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakultesi tarafından yapılan açıklamaya göre AÖF bahar dönemi kayıt yenileme işlemlerini son güne bırakanlar kredi kartıyla ödeme yapamayacak.

13 Şubat pazartesi günü başlayan AÖF bahar dönemi kayıt yenileme işlemleri 24 Şubat cuma günü sona erecek. Kayıt yenileme ile ilgili açıklama yapan Açıköğretim Fakültesi Dekan Vekili Prof. Dr. Yücel Güney AÖF kayıt yenilemelerini son güne bırakan üniversite öğrencilerinin kredi kartıyla ödeme yapamayacakları uyarısında bulundu.

İşte Prof. Dr. Güney’in o açıklaması; “Çok önemli bir hatırlatma yapmak istiyorum. Son gün kredi kartıyla ödeme maalesef yapılamamaktadır. Bu yüzden öğrencilerimizin kayıt yenileme işlemlerini son güne bırakmamalarını öneriyoruz. Eğer son güne bırakmış öğrencilerimiz varsa da bunu ATM’leri kullanarak yapmasını tavsiye ediyoruz. Ayrıca üniversite olarak öğrencilerimize, internet ve telefon aracılığıyla verdiğimiz öğrenci destek sistemimiz aktif olarak çalışıyor. Öğrencilerimizin kayıt yenileme esnasında takıldıkları noktalarda bize ulaşarak destek almalarını bekliyoruz. Bir de öğrencilerimize, kayıtlarını yaptıktan sonra bürolardan kitaplarını almaları gerektiğini bir kez daha hatırlatıyoruz” diye konuştu.

Kaynak: http://www.haber7.com/egitim/haber/2264969-aofden-onemli-uyari-bugunden-sonra-yapamayacaklar

Büyük Sivas Haber
YORUM ALANI

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Büyük Sivas WhatsApp Grubuna Dahil Ol
Büyük Sivas Telegram Grubuna Dahil Ol