hava Çoğunlukla Bulutlu
DOLAR 18,6443 % % 0.02
EURO 19,4227 % % -0.04
GRAM ALTIN 1.051,84 % % 0,00
ÇEYREK A. 1.719,75 % % 0,00
BITCOIN 315.658 % -0.263
SON DAKİKA

Google News

Milli Savunma Komisyonu Başkanı ismet Yılmaz Allah Sizden Razı Olsun!

Son Güncelleme :

11 Ağustos 2019 - 17:23

Milli Savunma Komisyonu Başkanı ismet Yılmaz Allah Sizden Razı Olsun!

2011 yılında Sivas Milletvekili olarak seçilmesinin ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın en çok güvendiği isimlerin başında gelen Yılmaz Milli Savunma Bakanı olarak görevlendirildi. Ayrıca Yılmaz, Meclis Başkanlığı koltuğuna oturan sayılı isimlerden bir tanesi.

Milli Savunma Komisyonu Başkanı ismet Yılmaz Allah Sizden Razı Olsun!

2011 yılından sonra gerçekleşen tüm seçimlerde tartışmasız olarak Sivas’ın abisi konumunda olan Yılmaz’ın Sivas’a özellikle Milli Eğitim Bakanlığı döneminde kazandırdıkları ise herkesin malumu.

Yılmaz, Milli Eğitim Bakanlığı döneminde sessiz sedasız, 300 Milyon’un üzerinde Sivas’a sağladığı kaynakla geleceğimiz olan yavrularımızın eğitimde daha iyi imkanlara sahip olabilmesi için gerekeni yaptı.

Bu yapılandan herkes doğrudan faydalandı. Yararlandı. Kiminin oğlu, kiminin kızı, kiminin de yeğeni bugün bu okullarda eğitim görüyor, büyük adam olacak ve yetişecek…

Bu satırları okuyan bazı okurlarımızın “fabrika yapsaydı fabrika” diyeceğini bildiğimizden bir hatırlatmada bulunalım. AK Parti iktidarları döneminde özel sektör dışında herhangi bir il de bir bakan tarafından yaptırılmış fabrika bulunmuyor.

Özel sektörü yani iş adamı ve tüccarı destekleyerek elinden geleni yaptığına da şahit olduğumuz Yılmaz, örneğin Sivas’a bu yolla Aselsan’a ait optik fabrikasını kazandıran isim..

Yatırım yapmak isteyen her türlü iş adamına Yılmaz’ın açık desteği söz konusu.

Ayrıca Sivas’a son yıllarda yapılan her türlü devlet yatırımının (hızlı tren, yıldız dağı, kent meydanı, kültür merkezleri, kamu binaları vb.) en büyük pay sahibi olan Yılmaz asla bunlarla ilgili bir gösterişe bu güne kadar girmediği bilinir. Allah rızasını gözeten Yılmaz’ın “Sivas’a ne yapabilirsek kardır” mantığı ile hareket ettiği ve hiç bir şaibesinin bulunmadığı da herkes tarafından bilinir.

Hakkı teslime edip Allah razı olsun demesini beklediğimiz okurlarımızın Yılmaz’ın motivasyonunu artırması ve çabasına katkı sağlaması bekleniyor.

Eleştirmenin çok kolaylaştığı çağımızda herhangi bir dünyalık beklentisi olmadığından en az kendimiz kadar emin olduğumuz Yılmaz’ın son 1 ay içerisinde zengin fakir, üst tabaka alt tabaka ayrımı yapmaksızın Sivas’ta gerçekleştirdiği bazı ziyaret görsellerini haber ekinde paylaşıyoruz.

Bakan Yılmaz’ın Sivas’a kazandırdığı iğneden ipliğe her türlü yatırım için teşekkürü bizler kendimize borç biliyoruz.

DUYARLI SİVASLILAR ADINA TEŞEKKÜRLER SAYIN BAKANIM.

 

Büyük Sivas Haber
YORUM ALANI

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Büyük Sivas WhatsApp Grubuna Dahil Ol
Büyük Sivas Telegram Grubuna Dahil Ol