Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler
BU ALANA GÜNLÜK 30 TL'DEN SİZDE REKLAM VERİRSENİZ SİZİ DE GÜNLÜK 100.000 KİŞİ GÖRÜR - ARAYIN : 0544 433 15 55

Milli Savunma Komisyonu Başkanı ismet Yılmaz Allah Sizden Razı Olsun!

Milli Savunma Komisyonu Başkanı ismet Yılmaz Allah Sizden Razı Olsun!
Reklam Ver 05444331555
11 Ağustos 2019 - 17:23

2011 yılında Sivas Milletvekili olarak seçilmesinin ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın en çok güvendiği isimlerin başında gelen Yılmaz Milli Savunma Bakanı olarak görevlendirildi. Ayrıca Yılmaz, Meclis Başkanlığı koltuğuna oturan sayılı isimlerden bir tanesi.

Milli Savunma Komisyonu Başkanı ismet Yılmaz Allah Sizden Razı Olsun!

2011 yılından sonra gerçekleşen tüm seçimlerde tartışmasız olarak Sivas’ın abisi konumunda olan Yılmaz’ın Sivas’a özellikle Milli Eğitim Bakanlığı döneminde kazandırdıkları ise herkesin malumu.

Yılmaz, Milli Eğitim Bakanlığı döneminde sessiz sedasız, 300 Milyon’un üzerinde Sivas’a sağladığı kaynakla geleceğimiz olan yavrularımızın eğitimde daha iyi imkanlara sahip olabilmesi için gerekeni yaptı.

Bu yapılandan herkes doğrudan faydalandı. Yararlandı. Kiminin oğlu, kiminin kızı, kiminin de yeğeni bugün bu okullarda eğitim görüyor, büyük adam olacak ve yetişecek…

Bu satırları okuyan bazı okurlarımızın “fabrika yapsaydı fabrika” diyeceğini bildiğimizden bir hatırlatmada bulunalım. AK Parti iktidarları döneminde özel sektör dışında herhangi bir il de bir bakan tarafından yaptırılmış fabrika bulunmuyor.

Özel sektörü yani iş adamı ve tüccarı destekleyerek elinden geleni yaptığına da şahit olduğumuz Yılmaz, örneğin Sivas’a bu yolla Aselsan’a ait optik fabrikasını kazandıran isim..

Yatırım yapmak isteyen her türlü iş adamına Yılmaz’ın açık desteği söz konusu.

Ayrıca Sivas’a son yıllarda yapılan her türlü devlet yatırımının (hızlı tren, yıldız dağı, kent meydanı, kültür merkezleri, kamu binaları vb.) en büyük pay sahibi olan Yılmaz asla bunlarla ilgili bir gösterişe bu güne kadar girmediği bilinir. Allah rızasını gözeten Yılmaz’ın “Sivas’a ne yapabilirsek kardır” mantığı ile hareket ettiği ve hiç bir şaibesinin bulunmadığı da herkes tarafından bilinir.

Hakkı teslime edip Allah razı olsun demesini beklediğimiz okurlarımızın Yılmaz’ın motivasyonunu artırması ve çabasına katkı sağlaması bekleniyor.

Eleştirmenin çok kolaylaştığı çağımızda herhangi bir dünyalık beklentisi olmadığından en az kendimiz kadar emin olduğumuz Yılmaz’ın son 1 ay içerisinde zengin fakir, üst tabaka alt tabaka ayrımı yapmaksızın Sivas’ta gerçekleştirdiği bazı ziyaret görsellerini haber ekinde paylaşıyoruz.

Bakan Yılmaz’ın Sivas’a kazandırdığı iğneden ipliğe her türlü yatırım için teşekkürü bizler kendimize borç biliyoruz.

DUYARLI SİVASLILAR ADINA TEŞEKKÜRLER SAYIN BAKANIM.

 

Büyük Sivas Haber

Sivas Belediyesi Çalışmalarından Memnun musunuz?

Sivas Belediyesi Çalışmalarından Memnun musunuz?

  • Evet --> 177
  • Hayır --> 558
  • Karasızım --> 53
  • Fikrim Yok --> 33
Gönder
Sonuçlar

buyuksivas.com "Basın Meslek İlkelerine" Uyar. AA ve İHA Abonesidir. Telefon : 0346 221 00 60 WhatsApp : 0555 898 15 58 - [email protected]