Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler

BU ALANA GÜNLÜK 50 TL'DEN SİZDE REKLAM VERİRSENİZ SİZİ DE GÜNLÜK 100.000 KİŞİ GÖRÜR - ARAYIN : 0544 433 15 55

Sivas’ın Kangal İlçesinin Asfaltını AK Parti Döküyor! Maşallah!

Sivas’ın Kangal İlçesinin Asfaltını AK Parti Döküyor! Maşallah!
01 Eylül 2020 - 15:27

Halka Hizmet Hakka Hizmet düsturu ile çalışmalarını yürüten AK Parti Hükümeti, Kangal İlçe İçi asfalt çalışmalarına bugün itibari ile başlattı. Karayolları Genel Müdürlüğü tarafından Kangal İlçesine 4 Bin 350 ton altyapı malzemesi, 7 Bin 950 ton ise Asfalt malzemesi gönderildi.

Sivas’ın Kangal İlçesinin Asfaltını AK Parti Döküyor! Maşallah!

Kangal Meydanında kurban kesilmesinin ardından asfaltlama çalışmaları da başlamış oldu. Böylelikle Kangal’ın yol sorunu da AK Parti sayesinde giderilmiş oldu.

Düzenlenen törende konuşan Kangal Belediye Başkanı Kürşat Apaydın, üç buçuk dört yıldır devam eden yoğun altyapı çalışmalarımızın sonuna geldik. Yeni kanalizasyon hattı, yeni içme suyu hattı ve doğalgaz hattı nihayete erecek durumda.

Bu sebeple ilçemizin yolları özellikle ana arter denilen yollar ve 8 mahallemizin yolları tahrip olmuş ve kullanılamaz hale gelmiştir. Yüce Allahımızın dilemesi, Ulu Devletimizin değerli bürokratları ve siyasetçilerimizin yoğun çaba ve gayretleri ile asfatlama çalışmamıza başlamış olacağız. Emeği geçen herkese ilçem adına sonsuz teşekkür ediyorum.” Diye konuştu.

Kangal Kaymakamı Erinç Demir ise, “ Yaklaşık 10 Aydır ilçemizde görev yapmaktayım bu süreç içerisinde hep beraber hareket ettik. Belediye Başkanımız İlçe Başkanlarımız, İl Genel Meclisi üyelerimiz her hangi bir siyasi ayrım yapmadan herkes taşın altına elini koydu.

Bu süreçten sonra Sivas’ta Sayın Valimiz, Sayın Bakanlarımız, Sayın Vekillerimiz, Sayın İl Başkanlarımız herkes bize omuz verdi. Kangal’ımıza ve Sivas’ımıza hayırlı olsun.” Dedi.

KANGAL’IN EMRİNDEYİZ

Son olarak konuşan Kadın Kolları Genel Başkan Yardımcısı Sivas Milletvekili Semiha Ekinci ise, “Bugün burada Kangal’daki yeni bir hizmetimize kurban kesimi ile başladık inşallah öğleden sonra da Kangal’ımızın en önemli sorunu olan yol yapımının asfalt dökümüne başlanacak.

Alt yapı zahmetli bir iştir. Kangal’da son 3-4 yılda Kanalizasyon Hattı, İçme Suyu Hattı ve Doğalgaz Hattı çalışması tamamlanarak yollarımızın standart hale getirilmesi amacıyla devletimiz tarafından Karayolları Genel Müdürlüğümüz tarafından 4 Bin 350 ton altyapı malzemesi 7 Bin 950 ton asfalt malzemesi Kangal’ımıza gönderilecek.

İnşallah en kısa sürede Kangal Halkımız arzu ettiği standart bir yola kavuşacak. Ben emeği geçen başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a, Ulaştırma Altyapı Bakanımıza, Karayolları Genel Müdürümüze, Sivas Milletvekillerimize, Sayın Valimize, Kıymetli Kaymakamımıza, Saygıdeğer Belediye Başkanımıza çok çok teşekkür ediyorum.

Kangallı hemşerilerimize de sabırlarından dolayı teşekkür ediyorum.

İnsanı yaşat ki devlet yaşasın anlayışıyla hareket eden hükümetimiz Kangalımızın her alanda neye ihtiyacı varsa bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da hizmetinde olacaktır. Bizlerde her zaman Kangallı hemşerilerimizim emrindeyiz ve hizmet etmek bizim için şereftir.

Ben tekrar Kangalımıza hayırlı olsun diyorum.” Diye konuştu.

Büyük Sivas Haber


buyuksivas.com "Basın Meslek İlkelerine" Uyar. AA ve İHA Abonesidir. Telefon : 0346 221 00 60 WhatsApp : 0555 898 15 58 - [email protected]