hava Hafif Kar
DOLAR 19,0253 % % 0.09
EURO 20,4035 % % 0.22
GRAM ALTIN 1.211,06 % % 0,12
ÇEYREK A. 1.980,08 % % 0,12
BITCOIN 544.073 % 0.977
SON DAKİKAGoogle News

“Bebek Arabası Kabinine 2 Tane Valiz Koymuşlar ve Otobüs Ağzına Kadar Doluydu”

Son Güncelleme :

04 Ağustos 2018 - 15:13

“Bebek Arabası Kabinine 2 Tane Valiz Koymuşlar ve Otobüs Ağzına Kadar Doluydu”

Büyük Sivas Medya Grubu WhatsApp Hattı 0555 898 15 58’e vatandaşlar yaşadıkları sıkıntıları ulaştırmaya devam ediyor. Haber niteliği taşıdığına inandığımız durumları ise sizlerle paylaşıyoruz. Vatandaşlardan bir tanesi bebek arasıyla bindiği otobüsün ağzına kadar dolu olduğunu belirtirken bir diğeri ise Belediye Otobüslerinin denetimlerinin sıfır olduğunu belirtti.

“Bebek Arabası Kabinine 2 Tane Valiz Koymuşlar ve Otobüs Ağzına Kadar Doluydu”

İhbar hattımıza gönderilen mesajda vatandaş: “Bugün cumartesi pazar Aydoğan otobüsüne bindik ve bebek arabamız vardı bebek arabası kabinine 2 tane valiz koymuşlar ve otobüs ağzına kadar doluydu şoförse benimle tartışma içerisine girdi bana bebek arabamı katlamamı ve çocuğu kucağıma almamı söyledi bende ayakta olduğumu söyledim ve bebek arabası kabinin valizlerle dolu olduğunu bişey yapamacağımı söyledim ve kendisi sizin yüzünüzden yolcu alamıyorum diye bağırdı birincisi otobüs ağzına kadar dolu 2 bebek arabası kabini bizim hakkımızken kullanamıyoruz ve bende ayakta olduğum halde bana çocuğu kucağıma almamı söylüyor. e tabi haliyle biraz sesler yükseldi sonrasında şoför sinirlenip arabayı o kadar hızlı sürdük ayakta durmakta zorlandık ve ben kendisini şikayet edeceğimi söyledim ve bunu her yoldan yapacağım lütfen şikayetimi paylaşın teşekkürler iyi akşamlar…”

Bir diğer mesajda ise vatandaş, “Merhaba özel halk otobüsü şoförleri ne zaman adam olacak 03.08.2018 tarihinde 18.30 Cumartesi pazarı Türk iş 58h008x plakalı halk otobüsü şoförünün araç içi kamerasını izlesinler de bebek arabaları ile binen insanlara yaptıkları terbiyesizliği görsünler. Her önüne gelen otobüs şoförü olmasın. Bununla ilgili haber yaparsanız sevinirim. O karaktersiz insanlara şoförlük yaptırmasınlar. Aralarında da çürük olanlar şer…..ayırsınlar. Belediye bu konuda çok yetersiz. Denetim sıfır.” ifadelerini kullandı…

Büyük Sivas Haber

YORUM ALANI

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.