DOLAR 27,3035 % 0.21
EURO 28,8115 % 0
STERLIN 33,1686 % 0.09
FRANG 29,7132 % -0.14
ALTIN 1.662,14 % -0,07
BITCOIN 732.551 1.665

MHP’nin Başkan Adayı İlk 5 Vaadini Sıraladı

Yayınlanma Tarihi : Google News
MHP’nin Başkan Adayı İlk 5 Vaadini Sıraladı

Devlet Bahçeli´nin “Sivas´ta seçime Mehmet Er ile gireceğiz” açıklamasından sonra MHP adayı olarak ilan edilen İşadamı Er, bir taraftan tebrikleri ve “hayırlı olsun” dileklerini kabul ederken, diğer yandan ekibiyle birlikte projelerini hazırlamaya başladığnı söyledi, ilk 5 vaadini sıraladı.

MHP’nin Başkan Adayı İlk 5 Vaadini Sıraladı

BAŞKAN MAAŞIMI BAĞIŞLAYACAĞIM

MAKAM ARACI KULLANMAYACAĞIM

AİLE OLARAK İNŞAATÇILIK YAPMAYACAĞIZ

BELEDİYE´DEN İŞÇİ ÇIKARMAYACAĞIZ

BELEDİYESPOR´UN ADINI DEĞİŞTİRECEĞİZ

Yerel seçimler öncesinde adayı belirleyen ilk parti MHP oldu. Bahçeli´nin önceki akşam yaptığı açıklama ile MHP Sivas´ta, şehrin tanınmış simalarından işadamı Mehmet Er´i aday gösterdi.

Genel Merkezin açıklamasından sonra MHP´nin Sivas Belediye Başkanı adayı olan, TED Koleji, Er Döviz, Tuğba Akabe Süt Fabrikası, Er Toyata Plaza, Er Petrol İstasyonları, Kıymetli Madenler ile fabrika satış mağazaları gibi firmaların sahibi ve ortağı konumundaki işadamı Mehmet Er, bir yandan tebrikleri ve hayırlı olsun dileklerini kabul ederken, diğer yandan ekibiyle birlikte projelerini hazırlamaya başladı.

İLK 5 VAAT

MHP adayı işadamı Er´in ilk 5 vaadi de belli oldu. Sosyal medyadan dün ilk mesajlarını vermeye başlayan ve yeni kadrolar açmak için ihracata yönelik üretim yapmayı hedeflediklerini belirten MHP adayı Er, seçildiği taktirde Belediye´den alacağı Başkanlık maaşını ihtiyaçlı ve üstün zekâlı öğrencilerle, şehit ve gazi yakınlarına bağışlayacağını, makam aracı kullanmayacağını ve Belediye kadrolarını işi ehline vererek, riayeti esas alan bir düzenleme yapacaklarını söyledi.

“İNŞAATÇILIK YAPMAYACAĞIZ”

Belediye´den kesinlikle işçi çıkarmayacağını, yeni istihdam alanları oluşturmaya çalışacağını da vurgulayan MHP adayı Er, “Er gurubu olarak tüm yatırımlarımızı Sivas´ta yaptık ama Başkan olduktan sonra ben ve ailem kesinlikle inşaatçılık yapmayacağız.”dedi.

“ADI DEĞİŞECEK”

Futbolda 2.ligde mücadele eden Sivas Belediyespor´un adını 4 Eylül Belediyespor olarak değiştireceklerini de ilan eden MHP adayı Er, Sivasspor´a da gerekli desteği vermeye devam edeceklerini açıkladı.

“PROJELEREMİZİ HAZIRLIYORUZ”

Adaylığının MHP camiasında sevinçle karşılandığı gözlenen Mehmet Er, “Arkadaşlarımla birlikte çok güzel projeler hazırlıyoruz. Sivas için Allah hayırlısını nasip etsin” dedi. (Hakikat)

Büyük Sivas Haber

 


YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.