Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler

Başkan Hastaoğlu’nun 18 Mart Çanakkale Zaferi Mesajı

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Başkan Hastaoğlu’nun 18 Mart Çanakkale Zaferi Mesajı
12 Kişi Okuyor
17 Mart 2018 - 11:29

Sivas Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi’nin 103. yıl dönümü dolayısıyla mesaj yayımladı.

18 Mart Çanakkale Zaferi Mesajı

Başkan Hastaoğlu, mesajında, Çanakkale Zaferi’nin 103. yıl dönümünü kutladığını ifade etti.

Çanakkale Zaferi’nin yokluk, yoksulluk ve umutsuzluğun en acı günlerinde dahi Türk milletinin bağımsızlığını korumak için dünyaya başkaldırdığı, esaret altında yaşayan tüm milletlere umut meşalesi yaktığı, vatan sevgisini tarihe altın harflerle işlediği bir destan olduğuna vurgu yapan Başkan Hastaoğlu, mesajında, “Bu zafer, tüm işgal devletlerine Türk ulusunun bölünmez bütünlüğünü kabul ettirmekle kalmamış, yeniden uyanışın ilk ışıkları olmuştur. Vatan topraklarını korumak için en güç şartlar altında dahi canlarını ortaya koymaktan çekinmeyen şehitlerimiz, birlik ve beraberliğimizin sürekliliği konusundaki kararlılığımızın en büyük kanıtıdır.” ifadelerine yer verdi.

Başkan Hastaoğlu; “Bu duygu ve düşüncelerle, başta Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere, dün olduğu gibi bugün de vatanın bölünmez bütünlüğünü korumak ve gelecek nesilleri vatan sevgisiyle yetiştirmek uğruna yaşamlarını feda eden kahraman şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi rahmet, minnet ve şükranla anıyorum. Türk milleti, şanlı ordusu ve güvenlik güçleriyle omuz omuza dünya da barışın teminatı, vatanının yılmaz bekçisi olmaya devam edecektir.” dedi.

Sivas Haberleri

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Başkan Sami Aydın Sizce Yeni Dönemde Tekrar Aday Olmalı mı?

Sivas Belediye Başkanı Sami Aydın Sizce Yeni Dönemde Tekrar Aday Olmalı mı?

  • Evet Aday Olmalı --> 72
  • Hayır Aday Olmamalı --> 266
Gönder
Sonuçlar

buyuksivas.com "Basın Meslek İlkelerine" Uyar. AA ve İHA Abonesidir. Telefon : 0346 221 00 60 WhatsApp : 05558981558